Foto : Gina de Wit
Ram algemeen
Een Ram heeft sneller last van hoofdpijn of spanningen rondom zijn ogen. Dit gebeurt vaak als de Ram zijn of haar energie niet kwijt kan.
Yogahouding: Oogoefeningen
Het is belangrijk dat je recht zit en goed het contact voelt met je zitbotten op het meditatiekussen of de mat. Zorg dat je nekwervels in een lijn zijn met je rugwervels. De verschillende oogoefeningen doe je vijf maal. Je komt steeds weer terug met je ogen recht vooruit om een moment uit te rusten.
Kijk, zonder je hoofd te bewegen, met je ogen:
Naar van beneden en naar boven. Rust uit.
Daarna van rechts naar links. Rust uit.
Vervolgens diagonaal rechts boven en links beneden. Rust uit.
Daarna diagonaal links boven en rechts beneden. Rust uit.
Cirkel daarna met je ogen rechtsom met de klok mee. Rust uit.
Cirkel tenslotte met je ogen linksom. Rust uit.
Sluit je ogen. Wrijf je handpalmen tegen elkaar. Zorg dat ze warm worden en leg je warme handen als een soort kommetje over je oogkassen. Voel hoe de warmte van je warme handen ontspanning brengt rondom je ogen. Open je ogen aan de binnenkant van je handen en voel de warmte en energie van je handen. Breng hierna je handen rustig naar beneden.
Werking: Deze oefening zorgt ervoor dat je oogspieren sterker worden en helpt om spanningen rondom je ogen te verzachten. Het voorkomt hoofdpijn. Het kan zelfs je gezichtsvermogen verbeteren.
Wil je de uitleg krijgen in een korte yoga video les?
Je kunt je aanmelden via https://www.deyogaboerderij.nl/yoga-en-astrologie/
Vanaf 17 januari 2017 ontvang je dan:
4 korte yogalessen met in iedere les een korte beginmeditatie, 3 yogahoudingen en een eindontspanning;
4 PDF’s met de houdingen helemaal uitgewerkt;
12 Voorspellingen door Esther van Heerebeek van ieder sterrenbeeld voor 2017.
Doe GRATIS mee en meld je aan. We starten op dinsdag 17 januari 2017!
https://www.deyogaboerderij.nl/yoga-en-astrologie/
Nav het hoofdstuk “Astrologie en Yoga” door Corine van Zoelen van www.deyogaboerderij.nl uit het boek “De Astrologische Almanak 2015” van Esther van Heerebeek en het artikel in de maart editie van YOGI Yogablad.
Corine van Zoelen
www.deyogaboerderij.nl
info@afstemchallenge.nl
Je kunt ook de Facebookpagina liken van De Yogaboerderij . Maar we zijn ook te volgen op Twitter, Pinterest en Periscope.
Leave a Reply