Deze week is er een feestweek!
De Yogaboerderij bestaat as vrijdag 12 mei, 7 jaar!
Dit vier ik met mijn leerlingen in De Yogaboerderij, Lelystad. Ze krijgen allemaal het leuke For You Magazine, waar ik in sta, met lekkere Yogitea.
Houd de Facebookpagina van De Yogaboerderij deze week ook goed in de gaten. Klik evt bij het knopje “volgend” op “als eerste weergeven” zodat je geen bericht mist.
Maandag: Wie gun jij een gratis yogales bij De Yogaboerderij, Lelystad?
Dinsdag: Aanbiedinsgcode voor online programma’s voor jezelf of moederdag.
Tot en met vrijdagavond 12 mei 23.59 kun je met code “7jaar” (kleine letters) het online programma “De 7 spirituele wetten van Succes/Yoga van Deepak Chopra twv 97,00 GRATIS ontvangen bij aanschaf van het 7 weken Chakra yoga programma (start direct) of de 12 meridianen (start direct).
Woensdag: Wie gun jij een gratis Yoga International Magazine?
Donderdag: Wie gun jij een pop-socket (voor op de achterkant van je telefoon ivm meer grip) met een YIN-YANG teken? (Mijn dochter heeft m beschikbaar gesteld en verteld er meer over op haar Youtube kanaal)
Vrijdag: Bekendmaking van de winnaars van deze week.
Zelf ga ik naar een voorstelling van Ciske de Rat in Zwolle om het te vieren, want een oud leerling (destijds een kleuter) van de basisschool, speelt Ciske. 🙂
Ik zie je graag terug op de Facebookpagina van De Yogaboerderij
Fijne dag!
“Een pad ontstaat door erop te lopen. Dus pak die mat en bewandel je eigen yogapad.”
Corine van Zoelen
www.deyogaboerderij.nl
info@afstemchallenge.nl
Hier vind je me op
Twitter, Periscope, Pinterest, Instagram, Youtube, LinkedIn en Facebook.
Leave a Reply